PVC gecoate gesneden draad 6,0 mm
Ontvang de meest recente Prijs| betaling Type: | - |
| Incoterm: | - |
| Min. orde: | 5 - |
| betaling Type: | - |
| Incoterm: | - |
| Min. orde: | 5 - |
Model: CW-PVC-042
merk: Anjia & Conquer
Plaats Van Herkomst: China
| Verkoopeenheden | : | - |
| Download | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
Productbeschrijving:
Onze door PVC gecoate draad is gemaakt van hoogwaardige gegalvaniseerde ijzerdraad, bedekt met duurzaam plastic (PVC) voor verbeterde roestbescherming en esthetiek. Het wordt veel gebruikt bij schermen, plantenondersteuning, bindende en landbouwtoepassingen.


| Core Wire Diameter | 0.8mm - 2.5mm |
|---|---|
| Outer Diameter (with PVC) | 1.0mm - 3.5mm |
| Wire Material | Low carbon steel (Q195/Q235) |
| PVC Color | Green, Black, White, Grey (Customizable) |
| Tensile Strength | 350–550 MPa |
| Coil Weight | 0.5kg – 50kg per roll |



Hebei Conquer Hardware Wire Mesh Co., Ltd. Onderdeel van ANJIA Group sinds 1996 Wie wij zijn Hebei Conquer, met het hoofdkantoor in Guangzhou en een geïntegreerde productiebasis van 70.000 m² in... Abonneer onze nieuwsbrief
Copyright © 2026 ANJIA GROUP Alle rechten voorbehouden
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.