Heet gedompeld gegalvaniseerd scheermekhokje draad voor veiligheid
$11100-199 Others
$10.8≥200Others
| betaling Type: | L/C,T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| vervoer: | Ocean,Land |
| Haven: | TIANJIN PORT |
Model: AJ-0001
merk: ANJIA
Origin: CHINA
certificaat: ISO9001
Brand Name: ANJIA
Materiaal: Ijzerdraad
Oppervlakte Behandeling: Verzinkt
Type: Barbed Wire Coil, BTO-22 , CBT-65
Scheermesje: Enkel scheermes
Service Life: 5-10 years
Quality Standard: ISO9001
Length: 5-15M
Use: industry, agriculture, building, garden
Toepassing: Construction Wire Mesh, Fence Mesh
Coil Size: 450-900mm
Inpakken: Woven Bag
Moq: 1ton
Weaving Way: Cross weaving
Plaats Van Herkomst: Hebei, China
Plaats Van Herkomst: China
Soorten: Prikkeldraad Coil
Type Mes: Cross Razor
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
Thermisch verzinkt | PVC-gecoat | 20-50m rollen | Anti-klim en anti-snijding
ANJIA Group produceert concertina-prikkeldraad (prikkeldraad) met behulp van gegalvaniseerde staaldraad met hoge treksterkte en geperforeerde scherpe stalen messen. De unieke concertina-spoelvorm creëert een ondoordringbare barrière. Verkrijgbaar in BTO-22 (rechte prikkeldraad) en CBT-65 (dwars prikkeldraad). Thermisch verzinkt of met PVC-coating voor superieure corrosiebestendigheid. Op grote schaal gebruikt voor perimeterbeveiliging in gevangenissen, militaire bases, luchthavens, industriële faciliteiten, boerderijen en woonwijken.
Standaard rollengtes: 20 m, 25 m, 30 m, 50 m. Mestypen: BTO-22 (mes van 22 mm), CBT-65 (gekrompen mes van 65 mm). Oppervlakte: elektrolytisch verzinkt, thermisch verzinkt (≥40g/m²) of PVC-gecoat (groen, zwart). Levensduur: 5-10 jaar. Kwaliteitsnorm: ISO 9001.

HDG scheermesdraadspoel

Mesclose-up

BTO-22 scheermesdraad

BTO-22 PVC-gecoat

BTO-30 scheermesdraad

Geïnstalleerd op hek
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Service Life | 5-10 years (depending on coating) |
| Quality Standard | ISO 9001:2015 |
| Coil Length | 20m, 25m, 30m, 50m (custom available) |
| Type | BTO-22 (straight blade), CBT-65 (crimped blade), BTO-30 |
| Blade Length (BTO-22) | 22mm ±1mm |
| Blade Length (CBT-65) | 65mm ±2mm |
| Blade Thickness | 0.5mm ±0.05mm |
| Core Wire Diameter | 2.0mm – 2.5mm (high-tensile steel) |
| Surface Coating | Electro-galvanized, hot-dip galvanized (≥40g/m²), PVC coated (green/black) |
| Applications | Prisons, airports, military bases, farms, industrial perimeters, garden security |
*Aangepaste bladtypes, lengtes en coatings beschikbaar. Molentestcertificaten verstrekt.
Professionele prikkeldraadleverancier voor aannemers, beveiligingsbedrijven & importeurs
Gratis monsters | Testcertificaten van molens
ANJIA biedt BTO-22, CBT-65, BTO-30 prikkeldraad in standaardlengtes. Aangepaste bladtypes en coatings beschikbaar. 10-15 dagen levertijd.
Hebei Conquer Hardware Wire Mesh Co., Ltd. Onderdeel van ANJIA Group sinds 1996 Wie wij zijn Hebei Conquer, met het hoofdkantoor in Guangzhou en een geïntegreerde productiebasis van 70.000 m² in... Abonneer onze nieuwsbrief
Copyright © 2026 ANJIA GROUP Alle rechten voorbehouden
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.