PVC gecoate ijzerdraad BWG16
$555- /Ton
| betaling Type: | L/C,T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| Min. orde: | 5 Ton |
| vervoer: | Land,Ocean |
| Haven: | TIANJIN PORT,SHANGHAI PORT,NINGBO PORT |
$555- /Ton
| betaling Type: | L/C,T/T |
| Incoterm: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| Min. orde: | 5 Ton |
| vervoer: | Land,Ocean |
| Haven: | TIANJIN PORT,SHANGHAI PORT,NINGBO PORT |
Model: iron wire
merk: anjia
Origin: hebei
Plaats Van Herkomst: China
Oppervlakte Behandeling: Gecoat
Soorten: Loop Tie Wire
Kenmerken: Binddraad
Brand Name: ANJIA
Model Number: BWG8- BWG30
Type: Loop Tie Wire
Function: Binding Wire
DELIVERY TIME: 15-21 Days
Plaats Van Herkomst: Hebei, China
| Verkoopeenheden | : | Ton |
| Pakkettype | : | omwikkeld met plastic folie + plastic geweven zak |
| Download | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it

Productbeschrijving:
Onze PVC-gecoate draad is gemaakt van hoogwaardig gegalvaniseerd ijzerdraad, bedekt met duurzaam plastic (PVC) voor verbeterde roestbescherming en esthetiek. Het wordt veel gebruikt bij omheiningen, plantenondersteuning, bindingen en landbouwtoepassingen.


| Core Wire Diameter | 0.8mm - 2.5mm |
|---|---|
| Outer Diameter (with PVC) | 1.0mm - 3.5mm |
| Wire Material | Low carbon steel (Q195/Q235) |
| PVC Color | Green, Black, White, Grey (Customizable) |
| Tensile Strength | 350–550 MPa |
| Coil Weight | 0.5kg – 50kg per roll |

Hebei Conquer Hardware Wire Mesh Co., Ltd. Onderdeel van ANJIA Group sinds 1996 Wie wij zijn Hebei Conquer, met het hoofdkantoor in Guangzhou en een geïntegreerde productiebasis van 70.000 m² in... Abonneer onze nieuwsbrief
Copyright © 2026 ANJIA GROUP Alle rechten voorbehouden
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.
Fill in more information so that we can get in touch with you faster
Privacy statement: Your privacy is very important to Us. Our company promises not to disclose your personal information to any external company with out your explicit permission.